Rotria

SPOŁECZNOŚĆ => Sprawy techniczne => Wątek zaczęty przez: Vittorio Paolino w Czwartek, 14 Lip 2011, 00:34:41

Tytuł: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Czwartek, 14 Lip 2011, 00:34:41
Drodzy Bracie!

Właśnie zauważyłem, że po prośbach zostały mi powierzone funkcje administratorskie.  Zgodnie z moim "expose" chcę przeprowadzić porządki na forum.  Tak więc planuję:

- usunąć "Rezydencję Alejandra Catalan"
- Acta przesunąć do "władzy" i nadać nowe podsekcje: Bulle i Ustawy, Traktaty, Rozporządzenia (dla Prefektury Generalnej), Ordonanse, Orzeczenia TR (oraz ewentualnie "Habemus Patriarcham").
- zamknąć Kurię Rotryjską
- Pałac Św. Pawła zamienić na Salę Obrad (wszak Kancelaria Przewodniczącego również mieści się w Pałacu).
- usunąć Ratusz Apostolskiego Miasta Rotria
- Sobór przesunąć na sam szczyt strony, zamkąć i otwierać jedynie gdy Sobór będzie obradował
- zamknąć stare i otworzyć nowe ambasady: Eskwilinia, Francja, Skarland, RON, Scholandia i Dreamland, Elderland, Nordia, Trizondal oraz specjalne przedstawicielstwa na wieści i gości z OPM i Konfederacji Łacińskiej
- zamknąć, po uprzedniej zgodzie Synodu Powszechnego, Dom Rzeczpospolitej, Laboratoria Narodowe, Instytut Historyczny, Szkołę Podstawową oraz Rozważania
- usunąć Nową Myśl oraz Prawdę
- zamknąć, po uprzedniej zgodzie Synodu Powszechnego, Zakon Rotryjski
- Archiwum przenieść do Offtopicu
- zamknąć Klub św. Alberta Wielkiego
- tematy z usuniętych for przenieść do Archiwum

Chciałbym zająć się porządkami jak najszybciej, tak więc proszę Obywateli o przedstawienie wszelakich objekcji niezwłocznie.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vincenzo Botticelli w Czwartek, 14 Lip 2011, 11:08:52
Czcigodny Bracie
Prefekcie Generalny  ;)!

A oto i moje opinie:

- usunąć "Rezydencję Alejandra Catalan" - ZA
- Acta przesunąć do "władzy" i nadać nowe podsekcje: Bulle i Ustawy, Traktaty, Rozporządzenia (dla Prefektury Generalnej), Ordonanse, Orzeczenia TR (oraz ewentualnie "Habemus Patriarcham"). - ZA
- zamknąć Kurię Rotryjską - powód?
- Pałac Św. Pawła zamienić na Salę Obrad (wszak Kancelaria Przewodniczącego również mieści się w Pałacu). - proponuję zostawić pałac św. Pawła
- usunąć Ratusz Apostolskiego Miasta Rotria - ZA
- Sobór przesunąć na sam szczyt strony, zamkąć i otwierać jedynie gdy Sobór będzie obradował - Co do przesunięcia na samą górę, jestem przeciw, ponieważ nie jest to miejsce ani reprezentacyjne, ani najważniejsze w PKR. Jeśli zaś chodzi o obrady, nie widzę przeciwwskazań.
- zamknąć stare i otworzyć nowe ambasady: Eskwilinia, Francja, Skarland, RON, Scholandia i Dreamland, Elderland, Nordia, Trizondal oraz specjalne przedstawicielstwa na wieści i gości z OPM i Konfederacji Łacińskiej - ZA
- zamknąć, po uprzedniej zgodzie Synodu Powszechnego, Dom Rzeczpospolitej, Laboratoria Narodowe, Instytut Historyczny, Szkołę Podstawową oraz Rozważania - Proponuję zostawić jedynie Rozważania. Jako Państwo Kościelne, mamy obowiązek ewangelizować a nie milczeć.
- usunąć Nową Myśl oraz Prawdę - ZA
- zamknąć, po uprzedniej zgodzie Synodu Powszechnego, Zakon Rotryjski - powód? Na chwilę obecną PRZECIW
- Archiwum przenieść do Offtopicu - ZA
- zamknąć Klub św. Alberta Wielkiego - ZA
- tematy z usuniętych for przenieść do Archiwum - ZA

Sądzę, że dobrze wyjaśniłem  :).
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Czwartek, 14 Lip 2011, 23:50:07
Kuria - nieaktywność, nieuregulowanie prawne, praktyczna niepotrzebność
Sobór - jest najwyższą władzą w Rotrii, tak więc wydaje mi się, że zasługuje na odpowiednie miejsce.  A szczyt forum, moim zdaniem, jest najodpowiedniejszy.
Rozważania - w odrębnym temacie było mówione zupełnie co innego...
Zakon - nieaktywność

**************

Pierwsze działania administratorskie zakończone (zaznaczone na zielono).  Sprawy kontrowersyjne (mniej lub więcej) pozostawiłem na później, żeby obywatele mogli apelować :).
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cosimo Pietro de Medici w Wtorek, 19 Lip 2011, 12:40:02
1. Acta przesunąć do "władzy" i nadać nowe podsekcje: Bulle i Ustawy, Traktaty, Rozporządzenia (dla Prefektury Generalnej), Ordonanse, Orzeczenia TR (oraz ewentualnie "Habemus Patriarcham").

Obecnie nasze prawo nic nie mówi o orzeczeniach. Bulla Maxima nakazuje wydanie ustawy określającej szczegółową organizację oraz kompetencje TR a w tej chwil takiej nie ma. Poświęcenie miejsca na forum orzeczeniom obecnie jest bezcelowe. Zaskoczyło mnie umieszczenie działu "Habemus Patriarcham" w AAS... bardziej pasuje to jako pododdział Pałacu Laterańskiego.

2. Sobór przesunąć na sam szczyt strony, zamkąć i otwierać jedynie gdy Sobór będzie obradował.

Czy ja wiem... sobory i tak potrafią mieć miejsce po za granicami kraju.

3. Zamknąć stare i otworzyć nowe ambasady: Eskwilinia, Francja, Skarland, RON, Scholandia i Dreamland, Elderland, Nordia, Trizondal oraz specjalne przedstawicielstwa na wieści i gości z OPM i Konfederacji Łacińskiej.

Czy Eskwilinia, Francja, Skarland, RON, Scholandia i Dreamland (dlaczego  te mikronacje łączone są ze sobą razem w utworzonym przez Brata dziale? sojusz tych państw już dawno przeminął), Elderland, Nordia, Trizondal zamierzają w najbliższym czasie posłać na nasze ziemie ambasadora? Jeżeli nie to puste działy są zupełnie niepotrzebne.

4. Zamknąć, po uprzedniej zgodzie Synodu Powszechnego, Dom Rzeczpospolitej, Laboratoria Narodowe, Instytut Historyczny, Szkołę Podstawową oraz Rozważania.

"Rozważania" nie należy rozumieć jako instytucje.

Dom Rzeczpospolitej to nieoficjalna instytucja, którą zamierzam prowadzić na terenie Państwa Kościelnego Rotrii. Ma to być głównie organ zamieszczający wszystkie informacje historyczne i wiedzy ogólnej dotyczącej Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii. Natomiast aktualne wiadomości z RSiT zamieszcza tutaj Prawda.

RSiT już nie istnieje, a więc Dom Rzeczpospolitej również. Nie jest to zresztą nasza instytucja, żeby była potrzebna zgoda Synodu Powszechnego na zamknięcie. To była nasza gościnność, że taki dział na forum utworzyliśmy na życzenie JE Marcela Hansa, a skoro DR nie funkcjonuje to bez problemu możemy przenieść to do archiwum.

Do reszty nie mam obiekcji.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Czwartek, 21 Lip 2011, 20:14:45
Można Orzeczenia usunąć, ale gdzieś będzie musiał publikować swoje orzeczenia Trybunał.  Moim zdaniem lepiej jest wydać ustawę o Trybunale niż zamykać działy, które i tak będą potrzebne.

"Habemus Patriarcham" dodałem gdyż właśnie od momentu wypowiedzenia przez Kamerlinga tych słów rozpoczyna się kadencja Patriarchy.  Tak więc mają one jakiś skutek prawny.  Poza tym, nie chciałem, zeby tematy tak ważne utonęły w morzu wniosków zasypujących Pałac Laterański.

Tak więc może w ogóle Sobór zamknąć i zarchiwizować?  Każdy Sobór będzie miał oddzielny dział.

Ze Scholandią i Dreamlandem mamy podpisany jeden traktat, który stanowi jedno przedstawicielstwo obydwu państw.  Wszystkie państwa, którym ambasady zostały założone, zostały poinformowane o tym fakcie.

Mimo iż "Rozważania" nie są instytucją, chciałem uzyskać zgodę Soboru aby mieć zgodę publiczną - reprezentantów rotryjskich mieszkańców.  Tak samo z Domem Rzeczpospolitej.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Michael von Lichtenstein w Piątek, 19 Sie 2011, 21:07:19
Pozostaje jeszcze zrobić porządek w zakresie zarejestrowanych użytkowników.

1. Sporo tutaj osób które kiedyś zarejestrowały się, lecz nie napisały nawet jednego posta. Dochodzą też autorejestrujące się boty. Wszystko to warto usunąć.

2. W pewnym zakresie administracja forum winna zaangażować się w egzekwowanie obowiązującego prawa, choćby np. w zakresie posługiwania się nieindygenowaną na terytorium Rotrii tytulaturą. Myślę, że odpowiednia edycja profili osób niestosujących się do przepisów wystarczy.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Środa, 24 Sie 2011, 00:25:57
Nie wydaje mi się odpowiednim aby administratorzy grzebali w loginach użytkowników.  Przypomina to za bardzo cenzurę.  Niech obywatele będą zmuszeni do zrobienia tego samemu prawomocnym wyrokiem sądu.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Środa, 07 Wrz 2011, 02:45:09
Bracia Administratorzy,

Czy podjęte zostały działania aby móc zaktualizować stronę Rotrii?
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Michael von Lichtenstein w Niedziela, 11 Wrz 2011, 13:01:05
JŚ posiada wszystkie niezbędne dostępy :) Zatem nie będzie problemu z aktualizacją, zawsze można poprosić też mojego syna - Kryspina :) Chętnie pomoże :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Niedziela, 11 Wrz 2011, 23:35:59
Racja.  Widzę, że coś się zaczęło zmieniać.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cosimo Pietro de Medici w Czwartek, 15 Wrz 2011, 20:02:23
Ze stroną ruszyliśmy do przodu! :-) Metodą prób i błędów (nie znam się zbytnio na php) strona została wzbogacona o treści i tutaj za ich przygotowanie należą się podziękowania Bratu Wiktorowi. Zostały jeszcze np. cytaty i tutaj myślę, żeby zastąpić je dewizą narodową.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Piątek, 16 Wrz 2011, 05:34:50
Najpierw dewizę trzeba wybrać :)  Ale pomysł bardzo dobry.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Adriano Vittorino w Piątek, 16 Wrz 2011, 09:18:16
A kiedy porozmawiamy o principiach? Spodziewałem się dyskusji nad kształtem państwa i budowania od podstaw.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Sobota, 17 Wrz 2011, 00:12:51
Również nie mogę się doczekać.  Choć jako nieobywatele mamy raczej mały wpływ na przyszły kształt Rotrii.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Niedziela, 24 Mar 2013, 05:13:42
Bracie Notariuszu,

Nie lubię zakładać nowych tematów dla jednego wątku, więc piszę tutaj.  Widzę, że Wielkie Księstwo Toskanii oraz Księstwo Modeny i Palestriny zaczęły się rozwijać, więc chcę aby Urbino również do nich dołączyło.  Bardzo proszę o nadanie miejsca na forum mojemu księstwu.  Na razie wystarczy jeden dział bez żanych poddziałów.  Później jak już mieszkańcy Urbino się zorganizują, poproszę o więcej :).  Dziękuję serdecznie.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Donato Orsini w Niedziela, 24 Mar 2013, 10:51:10
Wasza Królewska Mość,
Zrobione ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Poniedziałek, 25 Mar 2013, 04:03:28
Dziękuję serdecznie, Ekscelencjo Notariuszu.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Czwartek, 11 Kwi 2013, 03:16:55
Ekscelencjo Notariuszu,

Proszę serdecznie o utworzenie następujących działów w Urbino:
Cytuj
KSIĘSTWO URBINO
- Domena Książęca
-- Pałac Książęcy
-- Katedra Św. Anioła
-- Biblioteka
--- Prawo

Mam nadzieję, że da się później utworzyć równoległe działy do "Domeny Książęcej" w razie nadania hrabstw bądź baroni.

Serdecznie dziękuję.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Donato Orsini w Czwartek, 11 Kwi 2013, 07:59:31
Done ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Piątek, 12 Kwi 2013, 04:16:01
Ekscelencjo Notariuszu,

Serdecznie dziękuję :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Piątek, 13 Wrz 2013, 19:24:08
Ekscelencjo Notariuszu,

Znowu mam do Brata prośbę :).  Proszę o utworzenie działu "Ministerstwo" pomiędzy Pałacem Książęcym a Katedrą.  Serdeczne Bóg zapłać.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Donato Orsini w Sobota, 14 Wrz 2013, 19:15:43
Done ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Nicolaus Stefano Dreder w Niedziela, 15 Wrz 2013, 21:21:16
Nie wiem czy to dobry temat do tego czy nie, ale podepnę się do niego.

Mianowicie mam problem z forum. Gdy korzystam na komputerze to jest dobrze, jednak gdy korzystam z niego na Androidzie to nigdy nie mogę skorzystać z "pokaż wiadomości od ostatniej wizyty". Gdy to kliknę to odświeża mi się strona, a nie pokazuje wiadomości nieprzeczytanych. Nie jest to może bardzo ważne, jednak bardzo pomocne, bo tak to tracę czas na przesuwaniu i klikaniu. Ktoś wie jak temu zaradzić ? :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Wtorek, 17 Wrz 2013, 01:21:24
Ekscelencjo Notariuszu,

Po raz kolejny, Bóg zapłać :)

Bracie Nicolasie,

Niestety nie potrafię Bratu pomóc.  Nie znam się na administracji, szczególnie jeśli chodzi o Androidy itp.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Wtorek, 24 Wrz 2013, 22:23:35
Mam problem: gdy korzystam z telefonu widzę przy każdym dziale herb kamerlinga, a nie Jego Świątobliwości.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Donato Orsini w Wtorek, 24 Wrz 2013, 23:05:06
Proszę usunąć ciasteczka xD
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Środa, 25 Wrz 2013, 14:55:45
Dziękuję za informację :).
Chyba ktoś kiedyś miał już podobny problem :p.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Piątek, 15 Lis 2013, 21:38:36
To jeszcze jedna prośba - czy wewnątrz Galerii Urbińskiej może Wasza Ekscelencja dodać tych samych administratorów co w samej Galerii tzn. mnie i Brata Ministra?
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Nicolaus Stefano Dreder w Sobota, 14 Gru 2013, 18:09:41
Witam,

Czy któryś z Braci ma problem z forum (na androidzie), że nie ładuje się tło strony ? Często korzystam z forum na androidzie i zdarza mi się taki problem, że nie mam tła tylko litery na białym tle. Jest to bardzo uciążliwe. Obecnie z nim walczę od pół godziny i nic.

Ma ktoś na to radę ? :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Wtorek, 17 Gru 2013, 06:04:56
Ja takiego problemu nie mam, ale z kolei nie mam też Androida.  Niestety nie wiem co doradzić.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Piątek, 03 Sty 2014, 02:01:12
To jeszcze jedna prośba - czy wewnątrz Galerii Urbińskiej może Wasza Ekscelencja dodać tych samych administratorów co w samej Galerii tzn. mnie i Brata Ministra?

Wasza Świątobliwość,

Czy w związku ze zniknięciem Ekscelencji Notariusza można liczyć na powołanie jego następcy lub działania innego administratora?

Bóg zapłać.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Francesco de Medici w Sobota, 22 Lut 2014, 21:22:33
Czcigodni Bracia,

jako, że ikonki przy działach z naszym herbem za jakiś czas mogą być już nieaktualne postanowiliśmy wprowadzić uniwersalny symbol Stolicy Apostolskiej, czyli klucze św. Piotra przewiązane sznurem wraz z tiarą. Mamy nadzieję, że rzeczone przyjmą się w społeczeństwie Rotrii i będą długo służyły.


Apostolskim pozdrowieniem,

(-) Pius III, P.P.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Niedziela, 02 Mar 2014, 02:24:58
Wasza Świątobliwość,

O ile interesuje Ojca moje zdanie, uważam, że indywidualne herby patriarsze są dobrym dodatkiem od wyglądu forum.  O ile podczas sediswakancji powinien rzeczywiści widnieć "neutralny" symbol, o tyle wydaje mi się, że każdy pontyfikat powinien być udekorowany patriarszymi ikonkami.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Niedziela, 13 Kwi 2014, 20:32:31
Eminencjo Notariuszu, w związku z ostatnimi zmianami na urzędzie Ministra Księstwa Urbino proszę o zmianę moderatora nastąpujących for w dziale Księstwa z barona Dredera na brata di Contiego.  Bóg zapłać.

- Ministerstwo
- Galeria Urbińska
-- Prawo
-- Rejestry
-- Muzeum
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Nicolaus Stefano Dreder w Niedziela, 11 Maj 2014, 13:54:41
Może nie jest to problem natury działań administracyjnych, ale nie widząc potrzeby zakładania nowego wątku napiszę tutaj. Mianowicie, od wczoraj mam problem z moim avatarem. Nie widzę go ani w lewym górnym rogu forum, ani obok posta. Co prawda jeden z Braci stwierdził, że jest w porządku, ale ja go nadal nie mogę zobaczyć. Ktoś wie, co to może być ?
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Guliano Montini w Niedziela, 11 Maj 2014, 16:15:53
U mnie też niektóre obrazki się nie wyświetlają. Prawdopodobnie jest to zbyt duża waga czy coś w tym stylu. Dziwne, bo twój avatar mons. wyświetla mi się :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: o. Giordano Alberto Belmonte OFD w Sobota, 17 Maj 2014, 15:32:43
Proszę, by administracja utworzyła w dziale ASD nowy dział, zatytułowany "Lekcje". Bóg zapłać! ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Francesco de Medici w Sobota, 17 Maj 2014, 20:31:20
Zrobione ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Sobota, 31 Maj 2014, 05:33:41
Wasza Eminencjo Notariuszu, głupio mi jest ponawiać prośbę zaledwie miesiąc od poprzedniej, jednak bardzo prosiłbym o zastąpienie Brata Manciniego (Naj)Młodszego jego ojcem - biskupem Mancinim Średnim (?) - jako moderatora odpowiednich działów w Urbino.  Bóg zapłać.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Nicolaus Stefano Dreder w Poniedziałek, 02 Cze 2014, 22:01:27
Eminencjo Notariuszu,

Mam do Waszej Eminencji prośbę o utworzenie działu podrzędnego w stosunku do forum Katedry Świętego Anioła w Księstwie Urbino. Niech ten dział nosi nazwę "Koncerty muzyki sakralnej".

Z góry serdecznie dziękuje. :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Nicolaus Stefano Dreder w Sobota, 07 Cze 2014, 21:46:43
Eminencjo Notariuszu,

Zauważyłem literówkę w nazwie działu na forum i proszę o jej poprawienie.

Chodzi o ten (http://www.rotria.boo.pl/forum/index.php?board=245.0) dział. Powinno być "Fermingano", a jest "Fermigano".

Serdecznie dziękuje. :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Vittorio Paolino w Niedziela, 08 Cze 2014, 06:17:24
Fermignano, Szlachetny Baronie :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: o. Giordano Alberto Belmonte OFD w Poniedziałek, 07 Lip 2014, 21:08:03
Proszę o udostępnienie ostatniego posiedzenia Signorii, gdyż nie zostało wykazane, aby 2/3 głosujących poparło projekt ustawy. Chciałbym to sprawdzić korzystając z zapisanego w BED prawa do informacji.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Jerzy Maksymilian w Środa, 23 Lip 2014, 09:57:31
Szczęść Boże,

Pilnie potrzebuję kontaktu do administratora rotryjskiego forum.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Francesco de Medici w Środa, 23 Lip 2014, 10:09:30
Słucham Waszej Książęcej Mości. Obecnie ja jako Notariusz Patriarszy odpowiadam za administrację forum Rotrii.
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Piątek, 05 Wrz 2014, 20:40:55
Eminencjo,

Proszę o nadanie mojej osobie możliwości moderowania działami znajdującymi się w "Klasztorze Dominikanów", a w szczególności Parlatorium i Armarium.

Z góry dziękuję :).
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Cesare Francesco de Medici w Sobota, 06 Wrz 2014, 12:03:13
Gotowe ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Stanisław Wieniawa w Sobota, 06 Wrz 2014, 14:53:32
Czy mógłbym prosić o to samo w stosunku do Sygnatury Apostolskiej?
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Leonardo Mario della Popoly w Niedziela, 07 Wrz 2014, 21:54:31
a ja w odniesieniu do Kongregacji Kultury i Nauki :)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Wtorek, 10 Lut 2015, 13:38:41
Proszę administrację forum o utworzenie w subforum "Księstwo Urbino" działu "Baronia Fossombrone" oraz w Galerii Urbińskiej (http://www.rotria.boo.pl/forum/index.php?board=200.0) działu "Filharmonia Książęca".

Z góry dziękuję :).
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Aleksander IV w Wtorek, 10 Lut 2015, 16:14:43
Proszę bardzo ;)
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Adriano Vittorino w Piątek, 13 Lut 2015, 17:27:38
Proszę o nadanie stosownych uprawnień w dziale "Księstwo Urbino".
Z przyczyn, których wyjaśniać raczej nie muszę  ;D

Dziękuję
Tytuł: Odp: Działania administratorskie
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Sobota, 14 Lut 2015, 12:50:10
Proszę administrację forum o nadanie uprawnień moderatora w działach: Baronia Fossombrone i Filharmonia Książęca.

Z góry dziękuję :).