Rotria

SPOŁECZNOŚĆ => Plac Navona => Wątek zaczęty przez: Michael von Lichtenstein w Środa, 12 Maj 2010, 10:38:01

Tytuł: NOWY KURS, NOWE CELE - KONSULTACJE SPOŁECZNE
Wiadomość wysłana przez: Michael von Lichtenstein w Środa, 12 Maj 2010, 10:38:01
Idąc w ślad za rozwojem dyskusji zapoczątkowanej na salach Kolegium Kardynalskiego (link: http://www.rotria.boo.pl/forum/index.php?topic=753.msg6195#new (http://www.rotria.boo.pl/forum/index.php?topic=753.msg6195#new)), postanowiłem uczynić zadość postawionym tam postulatom otwartej tzw. "burzy mózgów", które spotkały się z poparciem Rotryjskiego społeczeństwa.

Niniejszy temat stanowić będzie zaczątek nieformalnej dyskusji, otwartej dla każdego, kto ma szczere intencje i ciekawe pomysły na dalszy kurs jaki jego zdaniem Stolica Apostolska powinna przyjąć. Pamiętajmy, że każdy może wnieść do dyskusji coś wartościowego oraz że miejsce to winno być wolne od wzajemnych przytyków i utarczek personalnych i politycznych - szanujmy siebie i innych, a wtedy na pewno dojdziemy do konstruktywnych wniosków :)
Tytuł: Odp: NOWY KURS, NOWE CELE - KONSULTACJE SPOŁECZNE
Wiadomość wysłana przez: Vincenzo Botticelli w Środa, 12 Maj 2010, 15:52:24
Popieram w 100% Waszą Książęcą Mość  ;)

Drodzy przyjaciele, jeżeli mieliśmy jakieś swady między sobą, w tym wątku powinny one odejść w niepamięć. Pamiętajmy, że ten wątek ma wyrażać opinię ludności na dany temat, na dany pomysł. Nie powinniśmy sobie dokuczać, prowadzić sporów i przekomarzań a stać się jednością, Braterską jednością i mądrze radzić dla chwały Państwa Kościelnego i naszej Stolicy Apostolskiej  ;)