Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - dk.Angelo Batista OFD

Strony: [1]
1
Powitania / Odejście
« dnia: Poniedziałek, 27 Kwi 2015, 21:23:53 »
W związku z aferą wobec mojej osoby odchodzę z Rotrii i tym samym wnoszę o odebranie mi obywatelstwa. Z tego miejsca wnoszę przy okazji wniosek o sprawdzenie IP Archonta Królestwa Surmenii i Leonardo Mario della Popoly. Zachodzi podejrzenie że jest to ta sama osoba. Na łono Surmenii wyciekła prywatna rozmowa moja i Leonardo Mario della Popoly.

Pozdrawiam

2
Pałac Kwirynalski / Przysięga Obywatelska
« dnia: Niedziela, 22 Lut 2015, 21:34:48 »
Ja dk.Angelo Batista przysięgam uroczyście wierność Patriarsze Rotrii, posłuszeństwo wobec praw Państwa Kościelnego i poszanowanie jego wartości. Przysięgam sumiennie wykonywać swe obowiązki kierując się dobrem Państwa Kościelnego Rotria oraz jego obywateli, dbając i szanując interes państwa i jego mieszkańców a w chwilach najwyższej potrzeby być podporą i fundamentem sprawiedliwości, praworządności i oddania Państwu Kościelnemu Rotria, Patriarsze i jego mieszkańcom".Tak mi dopomóż Bóg!

3
Parlatorium / Wniosek o przyjęcie do zakonu
« dnia: Piątek, 20 Lut 2015, 02:03:01 »
Wasza Ekscelencjo Generale Zakonu,
Posiadam obywatelstwo rotryjskie i moim pragnieniem jest wstąpić do Zakonu Dominikanów. Prośbę moją motywuję, tym że pragnę podążać tą drogą oraz służyć wiernym kościoła jako Dominikanin.

/-/ Angelo Batista

4
Wnioski obywateli / Wniosek o Obywatelstwo
« dnia: Piątek, 20 Lut 2015, 01:52:37 »
Imię: Angelo
Nazwisko: Batista
Narodowość: -
Umotywowanie:

Wasza Świątobliwość!
Pragnę złożyć wniosek o nadanie mi praw obywatelskich. Swoją prośbę motywuje tym, że chciałbym służyć Bogu w Zakonie Dominikanów Czuje także, że jest to miejsce, w którym będę rozwijał się duchowo.

/-/ Angelo Batista

5
Powitania / Witajcie
« dnia: Czwartek, 19 Lut 2015, 23:50:12 »
Witajcie

Przybyłem do Państwa Kościelnego z zamiarem zamieszkania. Mam 31 lat i realnie jestem lektorem. Chciałbym Was prosić o cierpliwość przy moich pytaniach. Jak by były pytania do mnie to oczywiście odpowiem.

Pozdrawiam

 

Strony: [1]