Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov

Strony: [1] 2 3
1
Kancelaria Rektora / Odp: Prośba
« dnia: Środa, 25 Mar 2015, 15:11:20 »
Przypominam.

2
Kancelaria Rektora / Odp: Wniosek
« dnia: Środa, 04 Mar 2015, 17:59:07 »
Proszę poczekać jeszcze 6 dni.

3
Kancelaria Rektora / Prośba
« dnia: Wtorek, 03 Mar 2015, 14:46:51 »
Proszę bardzo serdecznie, o zmianę w liście studentów Rodrigo Borgio na Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov. Jest to ta sama osoba, jednakże miała zmienione nazwisko.
Z góry dziękuję.

4
Komisja Apostolska / Odp: II posiedzenie Komisji Apostolskiej
« dnia: Niedziela, 01 Mar 2015, 21:51:32 »
Tak więc, w imieniu swoim własnym chcę coś powiedzieć.
To niemożliwe by Pius Maria Facibeni i Cesare Francesco de Medici byli tą samą osobą. Znałem i tą osobę i tą. Zupełnie inny styl pisania, rozmowy. Poza tym nie ma na nich żadnych dowodów, że są klonami (np. takie samo IP - chyba że o czymś nie słyszałem).
Tak więc to niemożliwe by była to jedna i ta sama osoba.

5
Komisja Apostolska / Odp: II posiedzenie Komisji Apostolskiej
« dnia: Niedziela, 01 Mar 2015, 21:36:32 »
Czy goście z zagranicy mogą się wypowiadać?

6
Kreacje Biskupie / Odp: Inwestytura Brata Leonardo Mario della Popoly
« dnia: Czwartek, 19 Lut 2015, 09:18:10 »
Owszem, jest taki napis. Przyznam że gdy kazałem jubilerowi wyrobić drogocenny krucyfiks, to dałem mu wolną rękę, a że sam nie przypatrywałem się zbytnio temu krucyfiksowi, to nie zauważyłem że taki napis został wyryty.
Może to jakiś zamysł jubilera? By Wasza Ekscelencja miała więcej siły do pokonywania złych duchów i demonów.

7
Kreacje Biskupie / Odp: Inwestytura Brata Leonardo Mario della Popoly
« dnia: Wtorek, 17 Lut 2015, 11:29:08 »
Wasza Ekscelencjo!

W swoich własnym imieniu gratuluję inwestytury i życzę powodzenia na drodze szerzenia chrześcijaństwa. Chcę także wręczyć Waszej Ekscelencji skromny podarek - krucyfiks. Proszę by przypominał wam o mojej skromnej osobie.

8
Koronacje Patriarsze / Odp: Intronizacja Jego Świątobliwości Aleksandra IV
« dnia: Poniedziałek, 16 Lut 2015, 23:17:35 »
CytujWasza Świątobliwość,


Proszę przyjąć szczerze gratulacje z okazji intronizacje Waszej Świątobliwości od całej Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Akceptując wybór Kolegium Kardynalskiego pokazaliście wielką odwagę którą posiadać musi każdy który nosi na głowie tiarę patriarszą. Dlatego też, prywatnie i w imieniu wszystkich rotriokatolickich chrześcijan którzy stanowią zdecydowaną większość w Rzeczpospolitej, życzę Waszej Świątobliwości pomyślności i mądrych wyborów. Proszę także Waszą Świątobliwość o błogosławieństwo dla całego naszego narodu, a w dowód naszej serdeczności i życzliwości pragniemy ofiarować Was tym oto złotym naszyjnikiem, z krzyżem ozdobionym rubinami, szafirami i diamentami.

Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov
Sekretarz Wielki

9
Wnioski obywateli / Odp: Wniosek o pokutę.
« dnia: Piątek, 13 Lut 2015, 16:56:45 »
Rotriokatolicyzm - wiara w Trójcę Świętą, oparta na katolickich kanonach. Prawosławie jest oparte na prawosławnych kanonach, a te dwie religie przez okres historii często ze sobą walczyły, chociaż obydwie są chrześcijanskie. Niemniej jednak, dziękuję Jego Światobliwości Aleksandrowi IV za przyjęcie mnie do wspólnoty wiernych.

10
Wnioski obywateli / Wniosek o pokutę.
« dnia: Czwartek, 12 Lut 2015, 22:34:43 »
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taki wniosek, ale tytuł działu to "Wnioski obywateli" więc postanowiłem zaryzykować.
Wasza Światobliwość!
Wasze Ekscelencje!

Do niedawna byłem osobą wyznania prawosławnego, jednakże ostatnio postanowiłem porzucić to wyznanie:
http://rzeczpospolitaobojganarodow.pl/forum/viewtopic.php?f=354&t=3445
Jednym z powodów była niska aktywność. Proszę pokornie Jego Świątobliwość Patriarchę o wybaczenie mi iż będąc osobą prawosławną głosiłem niezgodne z wiarą rotriokatolicką tezy. Proszę też o pokutę i przyjęcie do wspólnoty wiernych Kościoła.

11
Powitania / Odp: Witam serdecznie.
« dnia: Wtorek, 10 Lut 2015, 23:06:39 »
Prosiłbym o przyznanie grupy "Gość zagraniczny".

12
Dwór Patriarszy / Odp: Zjazd Monarchów Chrześcijańskich
« dnia: Wtorek, 20 Sty 2015, 17:58:45 »
Cytuj

Już 19 stycznia Jego Królewska Mość Marek Paweł I, syn Wiktora z rodu Zepów, opuścił granice Rzeczypospolitej. Pisma przygotowawszy, które przed seymem trwającym chciał mieć odczytane, powierzył je Sekretarzowi Wielkiemu, Ivanowi Dymitrowi von Vincis-Kazakovowi, który niższym urzędnikom polecił je przed seym zanieść i w królewskim imieniu odczytać. Tak przygotowany, Jego Królewska Mość ruszył wraz z Gwardią Królewską do Pucka.

Sekretarz Wielki okręt przygotował. Swarożyca, okręt liniowy, na flagowy obrał za radą Hetmana Sebastiana von Tauera, a dla lepszej osłony galeony Chruściel, Strzelec, Kalmar i Masław, a takoż pinki Otto, Bezprym i Zbigniew, przygotował.


Jeden z galeonów z flotylli króla Marka

Król na pokład wkroczył. Sam, jako kontradmirał marynarki, bezpośrednie dowodzenie objął. Wraz z nim Królewska Chorągiew Husarska i dwie roty janczarów wypłynęły.

Eskadra płynęła spiesznie w kierunku Kaharonei w Królestwie Surmeńskim. Dotarła tam wreszcie, powitana przez oddziały Surmeńskich Sił Obronnych i Dostojnego Archonta Konstantinosa Mikisigosa. Oddziały zbrojne na pokładzie zostały, zaś Jego Królewska Mość wraz z Sekretarzem Wielkim na ląd zeszli.


Archont Konstantinos Mikisigos witający Króla na nabrzeżu

Wcześniej już przez posłów Jego Królewska Mość surmeński Wiec zwołał, zwiedziawszy się o niespodziewanej ciężkiej chorobie Czcigodnego Ojca, Jego Królewskiej Mości Viktorjosa Paulosigosa. O ogłoszenie regencji lud surmeński prosił i ustanowienie go wykonawcą królewskiej władzy w zgodzie z Syntagmą wnosił.

Sprawy w Surmenii załatwiwszy, powrócił na swe okręty, żegnając się z surmeńskim Archontem. Na to wychodziło, iż mu przyjdzie w Stolicy Apostolskiej Rzeczpospolitą i Surmenię takoż reprezentować, jeno na ogłoszenie przez Wiec regencji czekał jeszcze. Oddziały swoje zebrał i ruszył przez surmeńskie terytorium, oraz – uzyskawszy zgodę na przemarsz – Monderię do Państwa Kościelnego Rotria.

Wreszcie przybył tam, 20 stycznia wieczorem, witany z honorami należnymi kardynałowi honorowemu, a konno, w towarzystwie swego Sekretarza. Skinieniem witając swych znajomków z Rotrii a takoż i obcych, którzy mu na powitanie się skłonili, dotarł na Kwirynał.


Król Marek Paweł wjeżdżający na Kwirynał

13
Powitania / Witam serdecznie.
« dnia: Niedziela, 18 Sty 2015, 22:09:11 »
Witam serdecznie.
Kiedyś byłem tutaj znany jako Rodrigo Borgio - ukończyłem Seminarium, zostałem także magistrem prawa. Obecnie jednak zrezygnowałem z wiary Rotryjskiej, na rzecz religii wschodniej która pojawiła się w Rzeczpospolitej.
Jestem tutaj jako towarzysz Miłościwie Panującego Marka Pawła I, z Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Bardzo mi miło powitać Braci, Ekscelencje, oraz Eminencje.

14
Powitania / Odp: Szczęść Boże
« dnia: Piątek, 24 Paź 2014, 21:20:18 »
Witam bardzo serdecznie.

15
Zabawy i zainteresowania / Odp: Sondaż wyborczy - nasze preferencje polityczne.
« dnia: Poniedziałek, 30 Cze 2014, 13:31:00 »
Głosujcie na Solidarną Polskę, tylko oni mogą coś zmienić ;d

Strony: [1] 2 3