Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Aleksander IV

Strony: 1 2 3 [4]
46
Wnioski obywateli / Wniosek o nadanie obywatelstwa
« dnia: Piątek, 17 Paź 2014, 15:42:45 »
Wnioskuję o nadanie mi obywatelstwa Państwa Kościelnego Rotria.

Imię: Alberto Guglielmo
Nazwisko: d'Orange-Nassau
Obywatelstwa: niderlandzkie
Funkcje zagraniczne: brak
Uzasadnienie:

Chciałbym rozpocząć działalność w Rotrii. Od kilku dni nie pełnię żadnych funkcji publicznych, a do niedawna byłem królem Niderlandów. Moje doświadczenie i wiedza z pewnością przydadzą się Stolicy Apostolskiej, której odbudowa jest dla mnie jednym z priorytetów wirtualnej działalności.

Z wyrazami rewerencji,
(-) Alberto Guglielmo d'Orange-Nasau

47
Powitania / Laudetur Iesus Christus.
« dnia: Wtorek, 01 Lip 2014, 02:43:21 »
Laudetur Iesus Christus!Wasza Świątobliwość,
Wasze Eminencje,
Wasze Wysokości,
Wasze Ekscelencje,
Dostojni hrabiowie, baronowie, szlachcice
Czcigodni księża i świeccy wierni,
Jako, że planuję czas jakiś w Rotrii spędzić, pomyślałem, że nieuprzejmie będzie nie przywitać się najpierw z gospodarzami tego wspaniałego kraju. Stąd też moje wystąpienie w tym miejscu, w roli strudzonego pielgrzyma/wędrowcy z dalekiego kraju.

Przybywam faktycznie z daleka, bo z za dwóch kontynentów - przemierzyłem cały Vaarland i Orientykę, by dotrzeć na jej kraniec. Niderlandy - moja Ojczyzna, leży bowiem tam, gdzie kończy się mapa, tzn. na Archipelagu Antyry. Ja zaś, jestem Albert Wilhelm Fryderyk van Oranje-Nassau, po waszemu Alberto Guglielmo d'Orange-Nassau, król Niderlandów.

Jednakże moja wizyta w Rotrii ma charakter czysto prywatny i nie ma związku z funkcją, którą pełnię. Każdy - nawet monarcha dożywotni - zasługuje na urlop. Tym razem postanowiłem go spędzić tutaj, z wami. Mam nadzięję, że przyjmiecie mnie ciepło i wskażecie godne uwagi miejsca.


Pozdrawiam ;)


Strony: 1 2 3 [4]