Autor Wątek: Odpowiedź  (Przeczytany 171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pafnucy von Pyongyang

• Prezbiter
  • Filar państwa
  • Reputacja +2/-0
    • Email
Odpowiedź
« dnia: Sobota, 16 Cze 2012, 22:06:57 »
Odpowiem tutaj Bratu Arturowi, nie miałem takiej możliwości ostatnio, Brat Rektor bowiem
 zamknął wątek (I słusznie. Kancelaria Rektora to chyba najmniej odpowiednie miejsce do 
  prowadzenia tego typu polemik. Mam nadzieję iż się On nie gniewa za ten cały bałagan ;) )

Zatem Bracie Arturze :)

Jakaś tam racja to chyba w mych słowach jednak była, takie specyficzne działania, czy nam
 się to podoba czy też nie, jednak nakręcają aktywność, a jak wiemy - nic tak nie zabija
  v-kraju kraju jak marazm. Zatem może to i dobrze, jak ktoś taki się od czasu do czasu
   pojawi? Wiem, kontrowersyjny pogląd i odważny, ale...

A tak poza tym, to myślę iż moja skromna opinia niewiele by tu zmieniła. Brat Felipe już
 dawno taki sposób postępowania sobie obrał, przyzwyczaił się do niego i chyba dobrze
  mu z tym. A może nawet i chce zrezygnować - lecz tak daleko już w tym wszystkim zabrnął,
   że teraz po prostu trudno mu się jakoś z honorem wycofać - więc walczy.

Szkoda mi tego Brata, bo wydaje się być na swój sposób inteligentnym człowiekiem. I co
 ważne zapał do mikronacji posiadającym. Szkoda mi, bo takie metody działania, mimo że
  na swój sposób "atrakcyjne" do niczego dobrego na dłuższą metę nie doprowadzą. I finał
   będzie taki - tu interdykt, gdzie indziej persona non grata itd. itp. I Brat Felipe zostanie
    tej zwiększonej aktywności ofiarą... Czy warto? Chyba nie...

Już mu to kiedyś nie raz na priv tłumaczyłem. Nie posłuchał. A wszystko zaczyna się
 sprawdzać. Wiec cóż innego pozostało mi, jak to teraz jeno w żart zamieniać.

Bo gniewać się na niego nie potrafię ;)
(-) Xiądz Pafnucy Karolina von Pyongyang und von Salvepol-Nova Vita
    Kanonik Kapituły Bazyliki Laterańskiej, Sekretarz Księstwa Barii