Autor Wątek: Wniosek  (Przeczytany 1584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline o. Giordano Alberto Belmonte OFD

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +0/-0
Odp: Wniosek
« Odpowiedź #15 dnia: Wtorek, 12 Lis 2013, 18:38:22 »
Bari, dn. 12 listopada 2013 A.D.

Magnificencjo Rektorze,

Pragnę prosić o zmianę mojego promotora na studiach prawniczych z osoby doktora Sforzy, na profesora von Habsburga. Jest to spowodowane nieobecnością mojego aktualnego promotora w Rotrii i brakiem kontaktu. Wierzę, że ta zmiana przyspieszy moje studia.

Cum maxima reverentia.

o. Fabio Belmonte

Offline Vittorio Paolino

• Obywatel
  • Filar państwa
  • Reputacja +5/-0
    • Status GG
    • Królestwo Surmeńskie
    • Email
« Odpowiedź #16 dnia: Środa, 13 Lis 2013, 01:29:16 »
Nie chcę się mieszać w sprawy Uniwersytetu, ale tylko mruknę, że jeśli trzeba to mogę pomóc nawiązać kontakt z Bratem Markosem.

Jego Książęca Wysokość
Vittorio Paolino
,
król senior Surmenii, książę Urbino, etc.

Giovanni Ganganelli

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Środa, 13 Lis 2013, 14:59:42 »
Takowej zgody nie udzielam. Profesor Sforza na podstawie zawartej umowy z Królewską Akademią Nauk ma zarówno studentów Rotrii jak i Surmenii pod swoją osobą. Powierzyłem Was najlepszej osobie w gestii prawa. Również proszę zauważyć, że profesor Habsburg zatrudniony jest WYŁˇCZNIE na Wydziale Teologii.

Nie dalej niż wczoraj rozmawiałem z profesorem Sforzą na temat studiów i planu studiów prawniczych, wiec wniosek uważam za bezzasadny.

Z estymą,
ks. prof. net. G. Ganganelli
Rektor Uniwersytetu Rotrii

Offline o. Giordano Alberto Belmonte OFD

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #18 dnia: Czwartek, 02 Sty 2014, 22:39:42 »
Magnificencjo Rektorze,

Pragnę przekazać wieść o mojej rezygnacji z podjętych studiów magisterskich z prawa. Spowodowane jest to brakiem czasu i realnymi obowiązkami.
Również spieszę poinformować, iż przez jakiś czas wstrzymam się od publikowania wykładów na wydziale teologii, co wynika z braku czasu na ich dokończenie. Jednakże pragnę pozostać w stopniu pracownika naukowego - wykładowcy, gdyż da mi to możliwość, by w każdym momencie wznowić działalność naukową.

Z wyrazami szacunku,
o. mgr Fabio Belmonte