Autor Wątek: Niobecność  (Przeczytany 391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Markos Viktorjosigos

• Kardynał
  • Filar państwa
  • Reputacja +3/-2
    • Komunikator ICQ - 6039539
    • Email
Niobecność
« dnia: Piątek, 23 Kwi 2010, 12:58:53 »
Przez weekend będę nieobecny. Nie wyznaczam zastępcy na urzędzie Kanclerza, wierzę, że dwa dni to nie tak dużo. Czuwa zresztą Jego Świątobliwość ze swymi kompetencjami ;)

/-/ Marek Paweł I
Król Surmenii, Skarlandu i Polski, wielki xiążę litewski
Kardynał honorowy

Offline August Ludwik II

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +0/-0
  • Król Polski, Wielki Książę Litewski etc. etc.
    • Status GG
    • Email
Odp: Niobecność
« Odpowiedź #1 dnia: Niedziela, 09 Maj 2010, 12:56:58 »
Aby nie zaczynac nowego tematu podepnę się pod ten  ;D

Bracia!
Zbliżający się tydzień będę musiał poświęcić realowi, niestety. Uważam jednak, że ten tydzień był bardzo dobry. Przygotowałem stronę dla parafii w Abarnie, zaktualizowałem stronę IH oraz wraz z Bratem Pablo zorganizowaliśmy konkurs herladyczny (choć tak na prawdę to Brat Pablo odwalił wiekszą częśc roboty, ja dałem tylko pomysł, napisałem połowę pytań i umieściłem ogłoszenia na forach v- państw o konkursie  :D dziekuję Bratu Pablo za wspólpracę), napisałem takze nową regułę dla Bractwa Kapłańskiego Głosicieli Dobrej Nowiny, którą mam nadzieję, Jego Świątobliwość przyjąłby już w tym tygodniu.  Brat Prymas Radziwiłł mianował mnie również proboszczem Archikatedry Warszawskiej. Tak Bracia, postanowiłem wrócić do Ojczyzny, ale będę cąłkowicie apolityczny  :D
Zostańcie Bracia z Bogiem!
August Ludwik II, z Bożej łaski i woli Narodu Król Polski, Wielki Książę Litewski, Książę Ruski, Pruski, Mazowiecki, Żmudzki, Kijowski, Wołyński, Podolski, Podlaski, Inflancki, Smoleński, Siewierski, Czernihowski, etc. etc. etc. a także Książę Bari i Salty