Autor Wątek: TOTO Patriarcha V  (Przeczytany 390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stanisław Wieniawa

• Gość
TOTO Patriarcha V
« dnia: Niedziela, 08 Lut 2015, 20:39:57 »
Czcigodni Bracia!

Jego Eminencja Kamerling ogłosił sede vacante. Zgodnie z prawem konklawe musi rozpocząć się w ciągu trzech dni od chwili ogłoszenia okresu pustego tronu.

Zatem zadaję magiczne pytanie w piątej edycji tej zabawy: Kto zostanie następnym Patriarchą?

Stanisław Wieniawa

• Gość
Odp: TOTO Patriarcha V
« Odpowiedź #1 dnia: Poniedziałek, 09 Lut 2015, 14:36:07 »
Hm, oddano 7 głosów, martwi mnie to, czyżby tylko tylu nas aktywnych pozostało? Będę prosił przyszłego Ojca Świętego o to, by ogłosił spis powszechny na początku swojego pontyfikatu.

Offline Giacinto Martino de Mancini OFD

• Biskup
  • Filar państwa
  • Reputacja +6/-0
  • "Radujcie się zawsze w Panu"
    • Status GG
« Odpowiedź #2 dnia: Poniedziałek, 09 Lut 2015, 15:37:12 »
Hm, oddano 7 głosów, martwi mnie to, czyżby tylko tylu nas aktywnych pozostało? Będę prosił przyszłego Ojca Świętego o to, by ogłosił spis powszechny na początku swojego pontyfikatu.

Nie ma co marudzić, ankieta nie ma nawet 24 godzin, a już oddano 10 głosów :D. Chociaż spis napewno się przyda, bo dawno takowego nie było, a warto wiedzieć na kim można polegać ;).
Arcybiskup dr net. Giacinto Martino Mancini OFD
Baron Fossombrone i hrabia Królestwa Agurii,
Prymas Królestwa Agurii,
Trybun Sygnatury Apostolskiej,
Dyrektor Filharmonii Książęcej

Stanisław Wieniawa

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Poniedziałek, 09 Lut 2015, 19:48:21 »
Zamknąłem ankietę, bo kardynałowie rozpoczęli obrady. Jak widać nie przyniosła rozstrzygnięcia. Konklawe takie przynieść musi. Dziś dużo użytkowników online, widać że wybór Patriarchy ożywia Rotrię, wzbudza emocje.