SPOŁECZNOŚĆ > Powitania

Przebywanie na urlopie zdrowotnym w Rotrii

(1/1)

Konstantinos Mikisigos:
Buongiorno!

Od paru dni przebywam w Rotrii na urlopie zdrowotnym. Jako, że wśród mojej osoby krąży mnóstwo plotek w rożnych brukowcach to proszę kierować tutaj pytania, jeżeli ktoś zainteresowany jest tym co stało się.

Cudownie wypoczywam i odzyskuję siły w otoczeniu przepięknej przyrody rotryjskiej. Gaje oliwne i winorośle w majątku mej córki w Cavriago służą mi wspaniale. Rotria to przytulne państwo, które jest bliskie mojej osobie :)

Giovanni Battista Aldobrandini:
Miłego pobytu, odpoczynku i wytchnienia!

Ciaran van Scharfschuetze:

--- Cytat: Konstantinos Mikisigos w Piątek, 17 Kwi 2015, 22:16:30 ---Jako, że wśród mojej osoby krąży mnóstwo plotek w rożnych brukowcach to proszę kierować tutaj pytania, jeżeli ktoś zainteresowany jest tym co stało się.

--- Koniec cytatu ---

Kieruję więc pytanie: Co się stało ?
Może Ekscelencja opowie własnymi słowami coś na temat przekazania Brytanii Hasselandowi (dlaczego akurat jemu a nie komuś innemu), Kongresu w Kaharonei (dlaczego obrady były utajnione i prowadzone przez GG) i podziału Ziem Niczyich.
Szczególnie interesuje mnie dlaczego na spotkanie w Waszej stolicy nie zostały zaproszone wszystkie aktywne państwa Orientyki ? A także dlaczego dokładnie nie został przebadany udział Dreamlandu w Kongresie, jak wnioskowała Monarchia Austro-Węgierska.

Giacinto Martino de Mancini OFD:
Witam i życzę udanego wypoczynku :).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej