Rotria

WŁADZE => Przedstawicielstwa zagraniczne => Monarchia Austro-Węgierska => Wątek zaczęty przez: Karl Nicolaus Habsburg w Sobota, 08 Cze 2013, 01:00:41

Tytuł: Donau Bundesliga
Wiadomość wysłana przez: Karl Nicolaus Habsburg w Sobota, 08 Cze 2013, 01:00:41
Szanowni Rotryjczycy,

obecnie w Monarchii trwa reaktywacja Donau Bundesligi - bezpośredniej spadkobierczyni Monarchie Bundesligi i Donau Premier Ligi. Jednymi warunkami uczestnictwa w rozgrywkach jest bycie zarejestrowanym na terenie Monarchii, czego dokonało z resztą w ostatnim czasie (i nie tylko) wielu rotryjskich duchownych w związku z trwającym Soborem, a także osadzenie swojego klubu w realiach austro-węgierskich, tj. ulokowaniem go na terenie Austro-Węgier. Zachęcam więc do zgłoszeń i wspólnej gry! ;)

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie Monarchii, w tym wątku: http://austro-wegry.org/forum/viewthread.php?forum_id=69&thread_id=1990 (http://austro-wegry.org/forum/viewthread.php?forum_id=69&thread_id=1990)
Tytuł: Odp: Donau Bundesliga
Wiadomość wysłana przez: Vincenzo Botticelli w Sobota, 08 Cze 2013, 10:27:36
Ciekaw jestem, jak uplasują się miejsca podczas rozgrywek  ;D. Przyznaję szczerze, że realnie nie jestem zwolennikiem sportu, aczkolwiek przez pryzmat mikroświata spoglądam na to z nieco większym sentymentem :D.
Tytuł: Odp: Donau Bundesliga
Wiadomość wysłana przez: Giacinto Martino de Mancini OFD w Sobota, 08 Cze 2013, 15:47:47
Na tę chwilę Rotria i nie posiada swojej ligi, a więc można by zrobić coś na zasadzie takiej Liechtenstein ze Szwajcarią, czyli nie mamy swojej ligi, ale nasze drużyny grają w MAW  :)
Tytuł: Odp: Donau Bundesliga
Wiadomość wysłana przez: Karl Nicolaus Habsburg w Sobota, 08 Cze 2013, 16:03:31
Jest to rzeczywiście jakiś pomysł, zwłaszcza, że na chwilę obecną mamy problem ze skompletowaniem składu ligi (co jest sytuacją bez precedensu, gdyż nigdy nie było z tym żadnych problemów). Jeżeli jest parę osób chętnych, to będzie można pomyśleć nad zmianą zasad i dopuszczeniem do DB drużyn stricte rotryjskich.