Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Panevnick

Strony: [1]
1
Prasa zagraniczna / Kronika Morlandzka
« dnia: Wtorek, 05 Sie 2014, 13:27:19 »
Redakcja Gazet Morlandzkich S.A. zaprezentowała nowy produkt na rynku medialnym: Kronikę Morlandzką – magazyn informacyjny najważniejszych, najciekawszych lub najbardziej oryginalnych wiadomości z Morlandu, Dreamlandu i v-świata.

Kronikę podzielono na dwie części. W pierwszej zaprezentowane zostały krótkie informacje Flash News. Następnie odtwarzane są materiały szerzej omawiające wybrane tematy.

[...]

więcej na łamach gazety Le Quotidien

2
Prasa zagraniczna / Prasa Zagraniczna - Le Quotidien
« dnia: Wtorek, 08 Lip 2014, 20:02:26 »
Cytuj
Sezon 22 po półmetku

Liga Królewska to 30 drużyn podzielonych na Dywizję Złotą i dwie Dywizje Srebrne. To 28 aktywnych menedżerów i aż 90 meczy w sezonie. To przede wszystkim emocje, które łączą miłośników piłki nożne z wielu krajów wirtualnego świata.
W minioną niedzielę odbyły się pierwsze mecze rundy rewanżowej. Półmetek Ligi Królewskiej już za nami.

W Dywizji Złotej na czele znajdują się dwie drużyny Ajax Nowy Amsterdam z 28 pkt. (9 zwycięstw i 1 remis) oraz broniący tytułu Elsynor Athletic z 27 pkt. (9 zwycięstw i 1 porażka). Następne zespoły daleko w tyle – trzeci Spartakus Morburg traci do liderów 8 pkt. Na końcu tabeli, z marnymi szansami na utrzymanie się w Dywizji Złotej Wolves 10 Nordheim (9 pkt.), FC Nascimento Elder (6 pkt.) i Nederlandse Griffins (3 pkt.).
[...]

Więcej na łamach gazety Le Quotidien

3
Prasa zagraniczna / [Prasa zagraniczna - Le Quotidien] Futbol w kryzysie?
« dnia: Niedziela, 29 Cze 2014, 18:25:54 »
Cytuj
Mikroświatowa Unia Piłkarska jeszcze w marcu br. rozpoczęła procedurę wyłonienia gospodarza XII v-Mundialu. Ponad trzy miesiące oczekiwania nie przyniosły jednak żadnych rezultatów. Ani jedna federacja piłkarska nie zamierza organizować piłkarskich rozgrywek. To kryzys wirtualnej piłki nożnej czy MUP?
Więcej na łamach gazety Le Quotidien.

4
Dwór Patriarszy / Gratulacje
« dnia: Czwartek, 19 Cze 2014, 19:15:45 »
Wasza Świątobliwość,

Proszę przyjąć najszczersze wyrazy uznania i gratulacje od narodu Dreamlandzkiego. Jestem przekonany, iż Państwo Kościelne Rotria w osobie Waszej Świątobliwości znalazło Ojca. Życzymy długich i owocnych lat posługi na Tronie Piotrowym.

Łącze wyrazy szacunku,

(-) Paul diuk von Panevnick
Premier Rządu Królewskiego
Królestwo Dreamlandu

5
Wydarzenia ze świata i v-świata / Dreamland ma nowego premiera
« dnia: Środa, 18 Cze 2014, 20:39:55 »
Naszej redakcji udało się nagrać wystąpienie Premiera Rządu Królewskiego Paula diuka von Panevnicka podczas nadzwyczajnego posiedzenia Izby Poselskiej. Premier wygłosił exposé i przedstawił skład rządu. Zaskoczył styl prezentacji, jak i kierunki działalności nowego gabinetu. Czy „żelazny prokurator” będzie ostatnim premierem w historii Królestwa?


więcej na łamach gazety Le Quotidien: Premier nagrany

6
Powitania / Witam serdecznie
« dnia: Niedziela, 30 Wrz 2012, 15:56:04 »
Witam i gorąco pozdrawiam mieszkańców Państwa Kościelnego Rotria, jak również przybyłych tu pielgrzymów i turystów! :)

(-) Paul markiz von PanevnickStrony: [1]