Autor Wątek: Austro-Węgierska Wytwórnia Filmowa  (Przeczytany 746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vavrinec Hacek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Austro-Węgierska Wytwórnia Filmowa
« dnia: Poniedziałek, 10 Cze 2013, 19:34:29 »
Witam serdecznie naszych Przyjaciół z Rotrii!

Nazywam się Vavrinec Haček i jestem obywatelem Monarchii Austro-Węgierskiej.  Chciałbym poinformować o założeniu Austro-Węgierskiej Wytwórni Filmowej, która z chęcią współpracowałaby z Rotrią. Na tę chwilę jesteśmy luźnym stowarzyszeniem młodych twórców filmowych, mamy jednak nadzieję na rejestrację AWWF jako przedsiębiorstwa.
Oto link do tematu: http://austro-wegry.strefa.pl/forum/viewthread.php?forum_id=66&thread_id=2001

Jeżeli chodzi o współpracę z Rotrią:
1. Będziemy wdzięczni za możliwość kręcenia filmów na terenie Waszego kraju. Rotria posiada skarby architektury, sceny kręcone w pobliżu znanych budowli podniosą znacznie walory artystyczne produkcji.
2. Rotryjczycy również mogą produkować swe filmy za pomocą AWWF (wówczas krajem produkcji będzie wyłącznie Rotria), wówczas AWWF otrzymuje automatycznie zgodę na wyświetlenie filmu na terenie Austro-Węgier.
3. Zachęcamy do założenia podobnej Wytwórni Filmowej, aby w przyszłości móc organizować międzynarodowe konkursy filmowe.
4. Z chęcią nakręcimy film dotyczący ważnego dla Rotrii wątku. Może to być film historyczny, biograficzny... I tak dalej. W tej sprawie najlepiej aby odezwał się tutaj Prefekt Kultury, który przedstawiłby zarys fabuły takiej produkcji. W ten sposób mieszkańcy Monarchii będą mogli lepiej poznać swoich sąsiadów.

Kłaniam się nisko i przesyłam szczere pozdrowienia,
V. Haček