Autor Wątek: Stan wyjątkowy w Brodrii  (Przeczytany 3005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Guliano Montini

• Gość
Odp: Stan wyjątkowy w Brodrii
« Odpowiedź #15 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 14:03:58 »
Przepraszam, ale według mnie, błędem było zawarcie stosunków dyplomatycznych z Brodrią. Okazała się ona bowiem jedną z yoyo nacji. Pan Grutin vel Klemens vel Wiktor Chruszczenko vel Karol Wilhelm I Grenaldi vel inne osoby o których nie wiemy okazał się zwykłym trollem. A ja wyznaję zasadę : Troli tępić. Myślę, że trzeba go ukarać jak najmocniej.

Offline Pio Maria Facibeni

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +5/-4
    • Status GG
    • Email
« Odpowiedź #16 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 16:52:19 »
Karać to Szanowny Kanonik może na własnym podwórku. Wszelkie sprawy Sekretariat Stanu wyjaśnił już z Ekscelencją Smirnoffem, Prezydentem Brodrii oraz Ambasadorem Brodrii w Państwie Kościelnym Rotria Ekscelencją Dostojewskim. Wszystko wyjaśni się do czasu powrotu z niebytu pana Prezydenta, do tego czasu proszę załatwiać sprawy białeńsko-brodryjskie, oraz inne zaczepki prywatne na własnych forach.
"I mrok ogarnął Bazylikę Laterańską..."

Guliano Montini

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 19:48:34 »
Aha, czyli jako obywatel Rotrii nie mogę mówić co myślę, bo Ekscelencja mi zabroni? Proszę czytać ze zrozumieniem :) Pozdrawiam ;)

Offline Jerzy Maksymilian

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Królestwo Niderlandów
« Odpowiedź #18 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 20:25:03 »
Ekscelencja Facibeni to tak naprawdę dobry kolega tych trolli z Brodrii. Inaczej stosowaliby inne zwroty w rozmowach między sobą, a do podpisania jakiegokolwiek konkordatu między Brodrią, a Rotrią  wcale by nie doszło, gdyby nie te znajomości.
Oczywiście, Rotria mogła ucierpieć na kontaktach z Federacją Brodryjską.

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +5/-4
    • Status GG
    • Email
« Odpowiedź #19 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 20:28:30 »
Jawnie wypraszam sobie takie słowa. Owszem, znam się tylko i wyłącznie z Ekscelencją Smirnoffem i to bardzo długi czas, z tymi "trollami" od rewolucji nie mam nic wspólnego. Nie będę dopuszczał takich pomówień na mój temat.

Offline Nicolaus Stefano Dreder

• Kardynał
  • Filar państwa
  • Reputacja +33/-10
    • Status GG
« Odpowiedź #20 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 21:01:22 »
Przepraszam, ale według mnie, błędem było zawarcie stosunków dyplomatycznych z Brodrią. Okazała się ona bowiem jedną z yoyo nacji. Pan Grutin vel Klemens vel Wiktor Chruszczenko vel Karol Wilhelm I Grenaldi vel inne osoby o których nie wiemy okazał się zwykłym trollem. A ja wyznaję zasadę : Troli tępić. Myślę, że trzeba go ukarać jak najmocniej.

Rzadko się zgadzam z Bratem Montinim, ale tutaj muszę mu przyznać rację. Zbyt szybko został zawarty konkordat z Brodrią, równie dobrze można było poczekać dłużej ten miesiąc, dwa - wtedy było by wszystko lepiej jasne. ;)
(-) Nicolaus Stefano kardynał Dreder

Prymas Niderlandów
Arcybiskup Trydentu
Hrabia van Aartselaar

Offline Cesare Francesco de Medici

• Filar państwa
  • Reputacja +0/-4
« Odpowiedź #21 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 21:42:27 »
Moim zdaniem nie ma co gdybać, bo politykę zagraniczną kreuje Sekretariat Stanu, a ostateczną decyzję o zawarciu konkordatu podjął Ojciec Leon II, składając na nim swój podpis. Sprawa jest zamknięta. To co dzieje się w Brodii to ich sprawa, my nie ponosimy z tego tytułu żadnych konsekwencji i przenoszenie ich konfliktów na grunt Rotrii oraz zaangażowanie kleru w komentowanie niezbyt mi się podoba.

Zaś JKW Jerzego prosiłbym o powstrzymanie uwag względem Biskupa Kościoła dla siebie. W Stolicy Apostolskiej jest Wasza Książęca Wysokość gościem, a gościowi nie wszystko wypada...
(-) Cesare Francesco kardynał de Medici
Wielki Książę Toskanii
Kamerling Stolicy Apostolskiej
Notariusz Patriarszy
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskej
Wielki Inkwizytor

Offline Konstanty Jerzy Michalski

• Częsty gość
  • **
  • Reputacja +0/-2
« Odpowiedź #22 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 21:57:16 »
Wszystkich nowych banujecie, z tego co zauważyłem. Tak więc, dziwnie jest to że jego nie zbanowaliście.

Jak do tej pory zbanowaliśmy tylko trzy pańskie konta-klony.

Ekh, Jerzy Lwie Serce i Feliks Sprikin to także moje klony?

Offline Adam Aleksander Dostojewski von Vincis

• Częsty gość
  • **
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
« Odpowiedź #23 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 22:32:19 »
Panie Michalski pozwoli Pan, że rozmowę kontynuować będziemy na innym gruncie. Jego Eminencja kard. de Medici ma rację to nie miejsce na nasze kłótnie.
/-/ Adam Aleksander Dostojewski von Vincis

Offline Ksawery van Berden

• Biskup
  • Przyjaciel kraju
  • Reputacja +2/-2
  • Wicekanclerz
« Odpowiedź #24 dnia: Niedziela, 03 Sie 2014, 22:51:29 »
Moim zdaniem nie ma co gdybać, bo politykę zagraniczną kreuje Sekretariat Stanu, a ostateczną decyzję o zawarciu konkordatu podjął Ojciec Leon II, składając na nim swój podpis. Sprawa jest zamknięta. To co dzieje się w Brodii to ich sprawa, my nie ponosimy z tego tytułu żadnych konsekwencji i przenoszenie ich konfliktów na grunt Rotrii oraz zaangażowanie kleru w komentowanie niezbyt mi się podoba.

Zaś JKW Jerzego prosiłbym o powstrzymanie uwag względem Biskupa Kościoła dla siebie. W Stolicy Apostolskiej jest Wasza Książęca Wysokość gościem, a gościowi nie wszystko wypada...

Nic dodać, nic ująć, szczególnie że dyskutujecie sobie Bracia w siedzibie przedstawiciela, akredytowanego przy samym Ojcu Świętym  :). Są inne działy na takie dyskusje.
/-/ Jego Ekscelencja dr hab. Ksawery van Berden

Wicekanclerz Kurii Rotryjskiej
Prodziekan Wydziału Prawa Kanonicznego
Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Królestwo Niderlandów
« Odpowiedź #25 dnia: Wtorek, 05 Sie 2014, 18:04:34 »
Żenujące jest podszywanie się pode mnie i używanie moich imion (wirtualnych, ale sam fakt mówi za siebie) wypisując jakieś obelgi.
Widzę, że brodryjscy uczniowie szkoły gimnazjalnej już nie mają co robić...

• Przyjaciel kraju
  • Reputacja +5/-4
    • Status GG
    • Email
« Odpowiedź #26 dnia: Wtorek, 05 Sie 2014, 18:50:13 »
Nie tylko pod Waszą Książęcą Mość się podszywano i zapewniam Waszą Książęcą Mość, że obywatele Brodrii nie mają z tym nic wspólnego. Odsyłam czem prędzej do Białenii.

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja +0/-0
    • Królestwo Niderlandów
« Odpowiedź #27 dnia: Wtorek, 05 Sie 2014, 18:57:10 »
Zwracam honor.

Offline Konstanty Jerzy Michalski

• Częsty gość
  • **
  • Reputacja +0/-2
« Odpowiedź #28 dnia: Wtorek, 05 Sie 2014, 20:52:08 »
Nie tylko pod Waszą Książęcą Mość się podszywano i zapewniam Waszą Książęcą Mość, że obywatele Brodrii nie mają z tym nic wspólnego. Odsyłam czem prędzej do Białenii.

Do Bialenii? Nie stosujemy  czegoś takiego. Poza tym, czemu mielibyśmy podszywać pod naszego administratora forum?

Vincenzo Botticelli

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Środa, 06 Sie 2014, 00:32:36 »
Szanowni Państwo,
przypominam, że znajdujecie się na terenie ambasady Federacji Brodryjskiej. Ekscelencja Ambasador jest pełnoprawnym przedstawicielem dyplomatycznym pierwszej klas akredytowanym przy Ojcu Świętym Leonie. Stąd też właśnie ze względu na powagę urzędu i miejsca, jakim jest placówka dyplomatyczna, proponuję Państwu kontynuowanie dyskusji w działach przeznaczonych do luźnych rozmów na forum. Wątek ambasady z pewnością do takich działów nie należy. Temat zamykam.

(-) card. F.F. a.d. v. H.L.